Logopeda dziecięcy w Krakowie.

Jeśli Twoje dziecko sepleni lub dostrzegasz u niego nienaturalnie układające się usta podczas wymawiania niektórych głosek nie czekaj. Logopeda dziecięcy w Krakowie w szybki i dyskretny sposób zdiagnozuje problem Twojego dziecka i wdroży terapię, dzięki której wada wymowy nie odbije się na jego rozwoju. Niestety często zdarza się, że zaniedbania we wczesnym okresie rodzą spore zaległości, które są do wypracowania, jednak trzeba poświęcić im więcej czasu niż w przypadku wczesnej interwencji.

Wielu rodziców uważa, że wszelkiego rodzaju seplenienia pojawiające się na początku przygody z mówienie trzeba przeczekać. To błędne myślenie, choć niejednokrotnie dziecko samo wypracowuje sposób, dzięki któremu zaczyna mówić poprawnie, jednak nie zawsze jest on poprawny. Warto już na początku zadbać o dobry start malucha w świat kolegów i koleżanek, z którymi będzie musiało nawiązywać kontakt werbalny. Dla dziecka ważne jest, aby było zrozumiane przez rówieśników, więc im wcześniej dojdzie do diagnozy, tym lepiej.

Logopeda z dojazdem do domu Kraków.

Jeśli nie możecie sobie Państwo pozwolić, na dojazd do gabinetu, to oferujemy specjalną usługę, która ułatwi terapię Państwa dziecku. Logopeda z dojazdem do domu Kraków to opcja dla rodzin, które nie mogą osobiście stawić się w gabinecie z uwagi na odległość, lub inne przeszkody. Często jest też tak, że opcję dojazdu do klienta wybierają rodziny, których dzieci borykają się z problemami emocjonalnymi lub rozwojowymi, dla których ważne jest znajome otoczenie, a wszelkie zmiany kończą się atakiem strachu lub agresji. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie decyzja o zamówieniu wizyty domowej. Sprawdzony dziecięcy logopeda Kraków.

Podczas terapii w domu klienta, prowadzona jest taka sama terapia jak w gabinecie logopedycznym z wykorzystaniem wielu pomocy dydaktycznych skrupulatnie dobranych do potrzeb małego pacjenta. Gdy jest to konieczne, podobnie jak w przypadku terapii w gabinecie, robione są przerwy. Komfort małego pacjenta jest dla nas najważniejszy!